W dniu 04.02.19 r. w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia koleżeńskie, podczas których p. Aneta i p. Kasia pokazywały metody pracy wykorzystywane podczas realizacji swoich innowacji pedagogicznych. Dzieci doskonaliły koordynację wzrokowo-ruchową skacząc po specjalnie przygotowanej ścieżce, lepiąc ze sztucznego śniegu, ponadto kodowały na dywanie na macie w formie kratownicy, a także aktywnie słuchały muzyki z wykorzystaniem metody Batti Strauss. Dodatkowo przedszkolaki wykonywały ćwiczenia według Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, aktywnie słuchały utworu literackiego, a także poznały sposoby radzenia sobie ze złością i wykonały w tym celu gniotki. Dzieci poradziły sobie wyśmienicie realizując postawione przed nimi zadania.