Bal to dla wszystkich przedszkolaków to niezwykły czas, tak też było we wtorek 11 stycznia. W naszym przedszkolu już od rana było bardzo wesoło, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym.
W  tym roku dzieci bawiły się w swoich salach, które były kolorowo i bajecznie przystrojone balonami i serpentynami. Przedszkolaki z dumą prezentowały na czerwonym dywanie swoje przepiękne stroje. Pojawiły się księżniczki Elzy, policjanci, wróżki, dinozaury była pszczółka, a nawet Minionek oraz Spiderman.
Przy skocznej i rytmicznej muzyce, dzieci bawiły się w najlepsze. Z wielką ochotą brały udział w różnych konkursach. Takie harce na długo zapiszą się w pamięci naszych przedszkolaków 🙂
Dziękujemy dzieciom i ich Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów.

Recent Posts

Zacznij pisać i wcziśnij ENTER aby wyszukać