Uroczystość  z okazji Dnia Mamy i Taty to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech i wzruszenie .

Tak też było 26.05. 2017 w grupie Jagódek. Wszyscy zaproszeni rodzice z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali życzeń, wierszy i  piosenek.

Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności przed najbliższymi. Na tę okoliczność przygotowały dla rodziców część artystyczną: recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz wykonały krótką inscenizację  pt. ”Mamo, tato”.

Po wspaniałych występach na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech.

Na zakończenie dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki i zaprosiły ich na słodki poczęstunek.

Opracowała: Monika Barszcz