Dzień Patrona w Zespole Oświatowym w Żelkowie-Kolonii

pod hasłem

„Miłość do ziemi, narodu i ojczyzny w twórczości A. Mickiewicza”.

Dnia 04.12.2019r. przedszkolaki wzięły udział w obchodach Dnia Patrona- Adama Mickiewicza. Uroczystość uświetnili swoją obecnością: Wójt Gminy Siedlce Pan Henryk Brodowski, Pani Maria Harke – Dyrektor Zespołu Oświatowego w Nowych Iganiach, delegacja ze Szkoły Podstawowej Nr4  im A. Mickiewicza w Siedlcach oraz laureaci Gminnego Konkursu języka angielskiego i ich opiekunowie.

W części artystycznej uczniowie klas VII pod kierunkiem opiekuna koła teatralnego  zaprezentowali inscenizację zatytułowaną „Jaka to melodia?” przygotowaną na podstawie autorskiego scenariusza Pani Jadwigi Kieliszek. Podczas prezentacji usłyszeliśmy wiele utworów  A. Mickiewicza w różnych aranżacjach. Utworom towarzyszyła nastrojowa muzyka. Lekka i humorystyczna forma prezentacji utworów poety spotkała się z uznaniem widzów, co wyrażono gromkimi brawami.

Załączniki do pobrania

• jpg img_2393