Dzień Patrona w Zespole Oświatowym w Żelkowie-Kolonii         

pod hasłem

                  „Miłość do ziemi, narodu i ojczyzny w twórczości A. Mickiewicza”.   

            Dnia 04.12.2019r. przedszkolaki wzięły udział w obchodach Dnia Patrona- Adama Mickiewicza. Uroczystość uświetnili swoją obecnością: Wójt Gminy Siedlce Pan Henryk Brodowski, Pani Maria Harke – Dyrektor Zespołu Oświatowego w Nowych Iganiach, delegacja ze Szkoły Podstawowej Nr4  im A. Mickiewicza w Siedlcach oraz laureaci Gminnego Konkursu języka angielskiego i ich opiekunowie.

W części artystycznej uczniowie klas VII pod kierunkiem opiekuna koła teatralnego  zaprezentowali inscenizację zatytułowaną „Jaka to melodia?” przygotowaną na podstawie autorskiego scenariusza Pani Jadwigi Kieliszek. Podczas prezentacji usłyszeliśmy wiele utworów  A. Mickiewicza w różnych aranżacjach. Utworom towarzyszyła nastrojowa muzyka. Lekka i humorystyczna forma prezentacji utworów poety spotkała się z uznaniem widzów, co wyrażono gromkimi brawami.

Załączniki do pobrania

 • jpg img_2393
  Rozmiar pliku: 606 KB Pobrania: 10
 • jpg img_2394
  Rozmiar pliku: 623 KB Pobrania: 8
 • jpg img_2395
  Rozmiar pliku: 663 KB Pobrania: 7
 • jpg img_2396
  Rozmiar pliku: 632 KB Pobrania: 8
 • jpg img_2397
  Rozmiar pliku: 664 KB Pobrania: 5
 • jpg img_2398
  Rozmiar pliku: 743 KB Pobrania: 5
 • jpg img_2399
  Rozmiar pliku: 634 KB Pobrania: 7
 • jpg img_2400
  Rozmiar pliku: 656 KB Pobrania: 7
Recent Posts

Skomentuj

Zacznij pisać i wcziśnij ENTER aby wyszukać