W obliczu nowej rzeczywistości, związanej z pandemią dzieci z grupy Truskaweczki oraz ich rodzice stanęli w obliczu nie lada wyzwania. Przedszkolaki korzystając z oferty edukacyjnej przygotowanej przez swoją panią i przekazywanej za pomocą komunikatorów internetowych wykonują różnorodne zadania. Dzięki zdjęciom udostępnionym przez rodziców widać zaangażowanie i trud dzieci włożony w każdą pracę. Przedszkolaki rozwiązują zagadki, słuchają piosenek i bajek, oglądają prezentacje multimedialne, kształtują postawy proekologiczne, eksperymentują, rozwijają swoje umiejętności plastyczne i ruchowe i wiele, wiele innych. Trzeba przyznać, że efekty pracy są imponujące, dzieci wkładają całe serce w powierzone im zadania. Podziękowania za dotychczasową pracę należą się tak samo rodzicom, jak i przedszkolakom. A oto tylko niektóre prace nadesłane przez naszych rodziców.

Recent Posts

Zacznij pisać i wcziśnij ENTER aby wyszukać