W ubiegłym tygodniu realizowaliśmy w naszym przedszkolu ogólnopolski projekt edukacyjny „Tydzień Bajek Polskich”.
Głównym celem projektu było promowanie polskich bajek wśród dzieci. Przedszkolaki dzięki proponowanym aktywnościom rozwijały swoją twórczą inwencję, budziły ciekawość poznawczą oraz rozwijały fantazję. Ponadto była to doskonała okazja do usprawniania funkcji wzrokowych, słuchowych i manualnych. Dzieci poznały między innym takie bajki jak: Reksio, Bolek i Lolek, Miś Uszatek, czy Pomysłowy Dobromir.
Podsumowując projekt przedszkolaki spotkały się panią z biblioteki szkolnej.
Serdecznie dziękujemy p. Halinie Król, która z ogromna pasją i zaangażowaniem opowiedziała dzieciom o pierwszych bajkach, przyniosła mnóstwo kolorowych książek, które na koniec dzieci mogły pooglądać. Dziękujemy za miłe spotkanie i za propagowanie zainteresowań czytelniczych wśród naszych przedszkolaków.

Recent Posts

Zacznij pisać i wcziśnij ENTER aby wyszukać