Nasze przedszkolaki czas przymusowej kwarantanny wykorzystały bardzo pracowicie i kreatywnie, biorąc udział w różnych konkursach.

Miło nam poinformować, że Gabrysia Goławska z grupy 3 latków zajęła I miejsce w konkursie plastycznym pt. „Zaprojektuj swoją maseczkę”, zorganizowanym przez GOK Chodów.

Natomiast Sebastian Ciok z grupy 4 latków otrzymał wyróżnienie.

W kolejnym konkursie pt. „Wasze działania twórcze podczas kwarantanny”, którego organizatorem był również GOK Chodów laureatami zostały dzieci z grupy 5 latków.

Błażej Gil zajął II miejsce, a Joanna Pucyk III miejsce.

Duże gratulacje należą się też Zuzi Barszcz z grupy 5 latków, która wzięła udział w konkursie zorganizowanym przez Hurtownię zabawek BENOTTI pt.”Moje marzenie” i zajęła w nim III miejsce.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym przedszkolakom 🙂 Życzymy dalszych sukcesów.