01.06. 2022 r. z okazji Dnia Dziecka nasze przedszkolaki wzięły udział w zajęciach zumby. Spotkanie poprowadziła instruktorka tańca p. Beata Guzowska – mama naszej Lilianki z grupy Jagódek.
Dzieci bardzo chętnie wykonywały polecenia pani Beaty, bawiąc się przy wspaniałej muzyce i atmosferze jaka panowała podczas zabawy. Przedszkolaki dowiodły, że taniec jest dla nich wielką przyjemnością oraz, że nawet tak energiczny taniec jak zumba nie jest w stanie obniżyć ich poziomu energii.
Tego dnia nie zabrakło również zabaw z chustą, malowania włosów, brokatowych tatuaży, kolorowych balonów oraz słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci.

Jeszcze raz dziękujemy serdecznie p. Beacie Guzowskiej za przeprowadzenie tej wspaniałej tanecznej zabawy dla dzieci w naszym przedszkolu.