10 czerwca przedszkolaki z naszego przedszkola wyruszyły autokarem na wycieczkę do Farmy Iluzji. Na Farmie przywitała Dzieci Pani Rusałka, która wręczyła dzieciom odznaki i wyjawiła tajemnice, że gdzieś na farmie znajdują się ukryte smocze jaja. Dzieci przemierzały labirynty w poszukiwaniu skarbu. W końcu udało się znaleźć kolorowe jajo. Następna misja to odniesienie jaja do smoczej mamy i oglądanie interaktywnych dinozaurów. Na koniec wyprawy niespodzianka; z jaja wykluł się mały smok! Po zakończonej misji, dzieci mogły skorzystać z uroków Farmy Iluzji, odwiedziły; Latającą chatkę, Tunel Zapomnienia, Labirynt Luster, Pałac Cieni, Meble Olbrzyma, Rezerwat Smoków, Wiklinowy labirynt, Kwiatowy Plac Zabaw, Wesołe Kaczuszki oraz Gąsienicę. To była wyjątkowa przygoda!

Recent Posts

Zacznij pisać i wcziśnij ENTER aby wyszukać