8 maja 2017 dzieci z grupy „Jagódek” miały przyjemność zobaczyć z bliska jak wygląda praca strażaków. W tym celu została zorganizowana wycieczka do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach. Dzięki życzliwości panów Strażaków przedszkolaki mogły oglądać różnorodne wozy strażackie i sprzęt, służący do udzielania pomocy w przypadku pożarów, wypadków drogowych i innych trudnych sytuacji wymagających interwencji strażaków. Wysłuchały również opowieści o trudnej, odpowiedzialnej i niebezpiecznej pracy strażaka oraz akcjach ratowniczo-gaśniczych. Podczas rozmowy o bezpieczeństwie z pracownikami straży, przedszkolaki utrwaliły sobie także numer ratunkowy do straży pożarnej.

Opracowanie i zdjęcia: Monika Barszcz

wycieczka-do-strazy-pozarnej-zelkow
wycieczka-do-strazy-pozarnej-zelkow
wycieczka-do-strazy-pozarnej-zelkow
wycieczka-do-strazy-pozarnej-zelkow
wycieczka-do-strazy-pozarnej-zelkow
wycieczka-do-strazy-pozarnej-zelkow
wycieczka-do-strazy-pozarnej-zelkow
wycieczka-do-strazy-pozarnej-zelkow
wycieczka-do-strazy-pozarnej-zelkow
wycieczka-do-strazy-pozarnej-zelkow
wycieczka-do-strazy-pozarnej-zelkow
wycieczka-do-strazy-pozarnej-zelkow
wycieczka-do-strazy-pozarnej-zelkow
wycieczka-do-strazy-pozarnej-zelkow
wycieczka-do-strazy-pozarnej-zelkow
wycieczka-do-strazy-pozarnej-zelkow

Recent Posts

Zacznij pisać i wcziśnij ENTER aby wyszukać