Drodzy Rodzice,
przypominamy, że w czwartek i w piątek (25-26.08.) w godz. od 9.00 do 11.00 odbędą się w naszym przedszkolu zajęcia adaptacyjne dla dzieci trzyletnich, które od września rozpoczną edukację przedszkolną.
Pierwszego dnia (czwartek) umożliwimy dziecku i rodzicowi poznanie budynku przedszkola, sali przedszkolnej oraz personelu, który będzie pracował w grupie 3-latków. Rodzic wraz z dzieckiem będzie mógł swobodnie pobawić się w sali, a także skorzystać z placu zabaw.

Drugiego dnia (piątek) zaplanowane są już zabawy integracyjne dla dzieci w sali (rodzic pozostaje w tym czacie w szatni).

Udział w zajęciach adaptacyjnych pozwoli dzieciom poznać nowe środowisko i swoje panie, co znacznie złagodzi wrześniowy stres bycia przedszkolakiem.

Dzieci przychodzą w towarzystwie jednego opiekuna.
Wymagane obuwie na zmianę dla dzieci i opiekunów.

ZAPRASZAMY!