25 kwietnia 2017 w grupie „Jagódki” odbyły się zajęcia otwarte dla Rodziców. Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały wizyty rodziców, a podczas zajęć każdy starał się zaprezentować jak najlepiej. Temat zajęć brzmiał: „Dobre rady na odpady”. Na samym początku dzieci przedstawiły Rodzicom dwie zabawy czytelnicze opracowane według odimiennej metody czytania Ireny Majchrzak.

     Głównym celem zajęć było promowanie postaw ekologicznych oraz kształtowanie poczucia odpowiedzialności za stan środowiska przyrodniczego. Przedszkolaki dowiedziały się czym jest segregacja śmieci, poznały kolory pojemników na poszczególne odpady oraz miały możliwość posprzątania boiska z inscenizacji wiersza „Sznurek Jurka”. Rodzice obserwowali jak ich pociechy pracują w zespołach, jak uczestniczą w zabawach ruchowych oraz jak wykonują pracę plastyczną na zakończenie zajęć.

Wszystkim rodzicom obecnym na zajęciach serdecznie dziękujemy.

 

Opracowała: Monika Barszcz

zajecia-otwarte-dla-rodzicow-w-kwietniu
zajecia-otwarte-dla-rodzicow-w-kwietniu
zajecia-otwarte-dla-rodzicow-w-kwietniu
zajecia-otwarte-dla-rodzicow-w-kwietniu
zajecia-otwarte-dla-rodzicow-w-kwietniu
zajecia-otwarte-dla-rodzicow-w-kwietniu
zajecia-otwarte-dla-rodzicow-w-kwietniu
zajecia-otwarte-dla-rodzicow-w-kwietniu
zajecia-otwarte-dla-rodzicow-w-kwietniu
zajecia-otwarte-dla-rodzicow-w-kwietniu
zajecia-otwarte-dla-rodzicow-w-kwietniu
zajecia-otwarte-dla-rodzicow-w-kwietniu
zajecia-otwarte-dla-rodzicow-w-kwietniu
zajecia-otwarte-dla-rodzicow-w-kwietniu

Recent Posts

Zacznij pisać i wcziśnij ENTER aby wyszukać