Jak co roku 20 września wszystkie przedszkolaki obchodzą swoje święto. W ten szczególny dzień podkreślana jest waga edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci, co przyczynia się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.
Nasze Jagódki postanowiły spędzić ten dzień na sportowo. Z tej okazji na sali gimnastycznej po obowiązkowej rozgrzewce odbyła się olimpiada przedszkolaków.
Dzieci biegały w wyścigu rzędów, rzucały do celu, turlały dynie, biegły z koszem pełnym kwiatów, a nawet niosły śliwkę na drewnianej łyżce.
Wszystko odbyło się w atmosferze radości, wspólnego dopingu i zdrowej rywalizacji. Każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy puchar z rąk nauczyciela wychowania fizycznego, który czuwał nad bezpieczeństwem podczas zawodów.