Dnia 21 września 2021roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Z okazji tego święta do naszego Przedszkola zawitał Pan Sprężynka, który
zaprosił wszystkie Przedszkolaki  na „Wyprawę na kosmiczną wyspę” była to olbrzymia dawka pozytywnej nuty i energii……

„Witajcie na pokładzie statku kosmicznego! Zabiorę Was w niezwykłą podróż – na Zieloną Planetę. Zapnijcie pasy. Ruszamy…..”

Było bardzo wesoło! Na zakończenie dnia Przedszkolaki otrzymały Medal Dzielnego Przedszkolaka. Ten wyjątkowy dzień z pewnością na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.

Wszystkim dzielnym przedszkolakom, mniejszym i tym większym życzymy samych słonecznych dni. Niech spełniają się Wasze marzenia, a czas spędzony w przedszkolu był magiczny, przepełniony radością i świetną zabawą! Idąc za słowami Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, życzymy wszystkim dzieciom, aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta!

galeria dzień przedszkolaka