W dniu 16.12.2016r. (piątek) w grupie „Jagódki” odbyło się przedstawienie z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, na które zostali zaproszeni rodzice naszych przedszkolaków. Na samym początku dzieci powitały rodziców piosenkami śpiewanymi w języku angielskim. Następnie rozpoczęła się główna cześć przedstawienia. Mali aktorzy z ogromnym zaangażowaniem i przejęciem wypowiadali swoje kwestie. Nie zabrakło oczywiście śpiewania kolęd i piosenek bożonarodzeniowych. Przedszkolaki  za wspaniały występ otrzymały gromkie brawa. Po przedstawieniu nastąpiło składanie życzeń. Dzieci podzieliły się ze swoimi rodzicami opłatkiem i wręczyły im symboliczne upominki. Całe spotkanie przebiegało w miłej i świątecznej atmosferze.

Opracowała: Monika Barszcz

spotkanie-bozonarodzeniowe