19 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość z udziałem rodziców z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pod hasłem „Wspólne kolędowanie”. Na uroczystości gościliśmy panią dyrektor Małgorzatę Stańczuk, panią wicedyrektor Anetę Strupiechowską oraz pana Tomasza Sawickiego – kierownika Wydziału Infrastruktury i Ochrony Środowiska w gminie Siedlce.
Celem spotkania było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świat Bożego Narodzenia oraz wzmocnienie więzi emocjonalnej z rodziną.
Dzieci poprzez recytację i śpiew wyraziły swoją radość z okazji zbliżających się Świąt  Bożego Narodzenia.
Po występie przedszkolaków pani dyrektor Małgorzata Stańczuk oraz pan Tomasz Sawicki zabrali głos i podziękowali za występ oraz złożyli wszystkim świąteczne życzenia.

Na zakończenie odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu wokalnego „Rodzinne kolędowanie”, pani dyrektor wręczyła dyplomy i nagrody laureatom, a następnie wszyscy mogliśmy obejrzeć konkursowe nagrania kolęd i pastorałek.

Był to dzień, który pozwolił wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości.

Recent Posts

Zacznij pisać i wcziśnij ENTER aby wyszukać