01.02.2024 odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości.
Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym.
Dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość.
W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki wręczyły własnoręcznie wykonane upominki i zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.
To były naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Fotorelacja z uroczystości została wykonana i udostępniona przez pana Jarosława Kurzawę – za co serdecznie dziękujemy.

Recent Posts

Zacznij pisać i wcziśnij ENTER aby wyszukać