Dnia 01.12.2016r. (czwartek) grupę „Jabłuszek” odwiedziła dwójka przesympatycznych animatorów z Happy Travel, którzy zabrali Nas w magiczną podróż pociągiem do Bajkowej Krainy Zabaw.
Harcom i tańcom wśród baniek mydlanych i płatków śniegu nie było końca. Dzieci miały okazję m.in. spróbować pokręcić kolorowymi talerzami, pobawić się chustą animacyjną, odwiedzić i przebrać się w studiu dzikich zwierząt, czy porzucać piłeczkami z bałwankiem.
Ponieważ grudzień to miesiąc magiczny postanowiła odwiedzić nas również prawdziwa Myszka Miki, który zaprosiła nas do wspólnej zabawy. Jabłuszka wręcz oszalały na jej punkcje.
Na koniec przedszkolaki niczym prawdziwi modele chętnie pozowały do pamiątkowych zdjęć z Myszką.

zajecia-z-myszka-miki